Autopůjčovna Mongstad

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Mongstad

Najděte levné autopůjčovny v Mongstad vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Mongstad. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Mongstad

Autopůjčovna Mongstad

Půjčovna aut Mongstad

Mongstad je jedním z nejdůležitějších průmyslových areálu se nachází v blízkosti obce Bergen Lindas a Austrheim přibližně 60 km severně od Bergenu. Mongstad je nejvíce severně od poloostrova Lindas uprostřed oblasti s typickou západní krajinu s horami fjordů a moře. 13 km jihovýchodně od Mongstad je obec Lindas, a Lindas poloostrov zde dobré možnosti pro rekreaci, rybaření a koupání.

To je známé pro jeho velkou ropnou rafinérii byla uvedena do provozu v roce 1975 Statoil. Dnes také Shell součástí zájmů. To je největší exportní společnosti a jedna ze společností v Norsku který poskytuje nejvíce pracovních míst.Mongstad je největší ropnou portu po Rotterdamu Nizozemsko.

Na Mongstad je nově otevřený technologie testovací centrum pro zachycování CO2, cílem je najít řešení, které dělají to levnější a efektivnější.

Mongstad je dodávka ropných aktivit v Severním moři a přístavu obdrží ropu ze Severního moře. Norská Hydro je další hlavní činností.

Tam byla hodně diskuse kolem rostliny v Mongstad. Když vláda Stoltenberg v roce 2006 schválil výstavbu plynové elektrárny v Mongstad, bylo přislíbeno, že emise by měly být čištěny od prvního dne. Nyní se však, že je-li jisté vod vůbec staví. Rozhodnutí bude přijato v roce 2016.

Bergen Flesland Airport se nachází 82 km jižně od Mongstad.

Menu