Autopůjčovna Karasjok

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Karasjok

Najděte levné autopůjčovny v Karasjok vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Karasjok. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Karasjok

Autopůjčovna Karasjok
Půjčovna aut Karasjok

Karasjok (Northern Sami: Kárášjoga gielda) je obec a země je druhé největší město v oblasti. Magistrát má 2733 obyvatel a obec 1885 (2012). Na západě obec Kautokeino Alta na západě, na Por Tana na severu. Na východě hraničí s Finskem, a to je řeka Tana, který definoval hranice mezi oběma zeměmi.Obec leží na řece Tana.

Chov zvířat a zemědělství je stále hlavní průmysl v Karasjok, při lovu, rybaření, sběr lesních plodů a řemeslné jsou klíčové podpůrné zdroje. Karasjok je významným centrem Sami tradicí a kulturou, zde je důležité instituce, které Parlament (Sámediggi) NRK, Sami Sbírky, Sami specialista poradna a Sami Art Centre. K dispozici je také speciální Sami knihovna, Norská Saami Rady, Sami High School a Sami lidé. Přibližně 80% populace mluví Sami, a to jak Sami a norském jsou používány jako správní jazyka.

Části Southeast tundra, který je přítomen Největší souvislé přírodní rezervace, která se nachází v Karasjok.Jsou zde dobré možnosti pro rekreaci a rybaření. Cestovní ruch v obci a obcí roste.

Karasjok má kříže kostel z roku 1807. Kostel je jednou z mála dřevěných staveb zůstaly stát po velké části Finnmark byl vypálen během druhé světové války, a to je také nejstarší zbývající kostel v Finnmark.

Nejbližší letiště je Lakselv letiště se nachází 70 km daleko. Ivalo letiště ve Finsku je 150 km od Karasjok.