Autopůjčovna Tønsberg

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Tønsberg

Najděte levné autopůjčovny v Tønsberg vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Tønsberg. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Tønsberg

Autopůjčovna Tønsberg
Půjčovna aut Tønsberg

Tønsberg je magistrát a město v Vestfold fjordu Oslo. Na západě obce proti Stokke, v severo-západ na Re, na sever od Horten, ve východní části fjordu Oslo a na jih proti Sem. Město má 41 237 (2013) obyvatel.

Slottsfjelltårnet na Castle Rock v Tønsberg města památka. Kamenná věž byla postavena v roce 1888.

Vzhledem k krásném místě na fjordu Oslo ostrovy a marina Tønsberg je hojně navštěvované město v letních měsících. Ale město je bohaté historie a kulturní život také lákají mnoho návštěvníků. Podle ság Snorri, město bylo založeno před bitvou Hafrsfjord (kolem 872). Pokud se jedná o případ, to znamená, že Tønsberg je nejstarší město. V roce 1201 byl Tunsberghus tvrz obléhali krále Sverre a Birkebeiner a nakonec poskytuje Baglers, kteří měli sídlo v Tønsberg.

Město mělo svůj rozkvět ve středověku, kdy několik králů žil v pevnostním Tunsberghus. Castle Rock má dnes Tunsberghus zříceniny a zbytky kostela Michaela. Původně, město v oblasti pod 63 m vysokou skalní hrad až do fjordu. Zde jsou zříceniny několika kostelů, sv Olav opatství a královská rezidence z 1200s. Z období kolem roku 1700, se stal ústřední Tønsberg norským dopravou a lov velryb.

Street Network a rašeliny v Tønsberg jsou struktury odvozené od středověku. Tønsbergs zachovalo hodně z historického centra s dřevěnými stavbami z roku 1800.

Existuje mnoho památek v Tønsberg. Jedním z nich je loď Oseberg, Viking od 820 v současné době Viking Ship Museum v Oslo. Oseberg je multi-kulturní s dějiště hotely a konferenční zařízení, kde se konkrétně držení mnoho koncertů a akcí v létě.

Sandefjord Airport Torp, lokalizoval 26 kilometrů severovýchodně od centra města.