Autopůjčovna Tours

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Tours

Najděte levné autopůjčovny v Tours vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Tours. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Tours

Autopůjčovna Tours
Půjčovna aut Tours

Tours se nachází v centru Francii, ca. 240 km jihozápadně od Paříže – A je hlavním městem Ministerstva Indre-et-Loire.Město je hlavní tepny – Loire – je také ve Francii nejdelší řeka.Jeho populace je kolem 140.000 (2010), a to je odhadoval, předměstí – roste populace na více než 300.000.

Prohlídky jsou tak důležitým dopravním uzlem v této části země – a hlavní průmyslové město. Jedná se zejména o chemický a farmaceutický průmysl, stejně jako textilní výroba.

Tours je starobylé město, které mělo významné postavení v římské Říši během prvních několika staletích křesťanské éry. V opačném případě, 732 důležitý rok ve své historii. Charles Martel porazil, když velká arabská armáda mezi Tours a Poitiers. Město zažilo období expanze, během pozdního středověku a renesance, ale došlo k výraznému poklesu v pozdní 1600.

Hodně starých budov byla zničena během 2. Světová válka, ale řada klíčových staveb ještě vyhnout vážnému zranění. Proto Tours stále se může pochlubit mnoho architektonických zajímavostí z rozkvětu ve středověku a renesance – především v oblasti starého města na břehu řeky Loiry. To zahrnuje gotická katedrála sv Gatien – postavena v období 1170-1547, sv Julien kostel z poloviny 1200 je a Arcibiskupského paláce z roku 1600, která dnes sídlí zajímavé muzeum umění.

Nejbližší letiště je Tours Val de Loire Airport, který se nachází 6 km severovýchodně od města