Autopůjčovna Tours Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Tours Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Tours Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Tours Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Tours Letiště

Autopůjčovna Tours Letiště

Půjčovna aut Tours Letiště

Tours Loire Valley Airport (TUF) – který ve francouzštině se nazývá „Aéroport Tours Val de Loire“ – je menší letiště v francouzského ministerstva Indre-et-Loire, – ca. 6 km severovýchodně od centra města Tours.Letiště slouží mezi 50.000 a 100.000 cestujících ročně.

Spojení mezi letištěm a centrem města Tours obsluhovaných kyvadlové autobusy s častými odchody. Případně, můžete použít běžné městské autobusy nebo taxíky.

Tam jsou pravidelné lety z letiště Tours do Londýnaa Porto v Portugalsku s leteckou společností Ryanair.Jinak, tam je významná sezónní a charterové dopravy odtud do několika evropských destinací. Pokud chcete půjčit auto v Tours, to může být děláno na jednom z mezinárodních agentur půjčoven jsou zastoupeny na letištním terminálu – včetně Avis, Europcar, Hertz a National.

Veřejné prostory na letišti slouží restaurace a kiosek. K dispozici je také obchodní centrum v budově terminálu, stejně jako bankovnictví a směnárna. Nejbližší hotel je Tours Comfort Hotel, který se nachází 2 km od letiště.

Menu