Autopůjčovna Corsica Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Corsica Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Corsica Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Corsica Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Corsica Letiště

Autopůjčovna Corsica Letiště
Půjčovna aut Corsica Letiště

Figari Sud-Corse Airport (FSC) – který ve francouzštině se nazývá „Aéroport Figari Sud-Corse“ – se nachází jižně od francouzského ostrova Korsika.Letiště se nachází 25 km jihozápadně od města Porto-Vecchio – což je ostrov 3 největší město.

Figari letiště bylo otevřeno v roce 1975 a má jednu odbavovací halu. Zařízení pro cestující jsou relativně omezené, ale existuje několik obchodů a „bufety“ v budově. Jinak je zde informace o disku a příležitosti pro přístup k internetu. Nejsou k dispozici žádné bankomaty na letišti.

Figari Airport slouží asi 300.000 cestujících v roce, a letecké společnosti, jako je Air France, Air Korsika, Ryanair a easyJet létá sem.K dispozici jsou jak stálí a sezónní lety z letiště, a nejpopulárnější destinace patříPaříž, Marseille, Nice, Londýn a Brusel.

Chcete-li získat do města Porto-Vecchio, jeden může vzít autobus nebo taxi. Mnoho turistů chce půjčit auto na Korsice, takže máte volnost objevovat nové a vzrušující místa. Jeden může dostat své auto přímo na letišti, pak autopůjčovny Avis, jako je, Europcar a Hertz má pobočky zde.