Autopůjčovna Amboise

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Amboise

Najděte levné autopůjčovny v Amboise vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Amboise. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Amboise

Autopůjčovna Amboise
Půjčovna aut Amboise

Amboise je malé město ve středním Francii, která patří do francouzského ministerstva Indre-et-Loire.Amboise je krásně nachází u řeky Loiry – mezi městy Tours a Blois. Město má asi 10.000 obyvatel (2010).

Ačkoli Amboise dnes není velký a dominantní město, to se může pyšnit historií. Od 1400s k 1600s byl příklad město bydliště francouzských králů.

V opačném případě, je město znám především pro své velké a krásné zámku – „. Château d’Amboise“ Byl postaven v roce 1000 je, a je obklopen nádherným parkem. Zámek je spojen s panství „Clos Lucé“ přes podzemní chodbou. Žil a pracoval Leonardo da Vinci jako krále francouzského tyto hostem za poslední tři roky svého života (1516-1519). On byl pohřben v Saint Florentin kostela, který byl umístěn v těsné blízkosti zámku, ale byl zničen během francouzské revoluce.

Další zajímavosti v blízkém okolí Amboise „Pagode de Chanteloup“ – 1:44 m vysoká čínská pagoda (postaven v roce 1775), který se nachází hned za městem.Skládá se ze 7 pater, každé podlaží je mírně užší než předchozí. Jinak, tam je zvláštní poštovní muzeum v Amboise – „La Musée de la Poste“. Pokud se pohybuje 18 km mimo centrum města Amboise, můžete navštívit impozantní středověký hrad „Château de Chenonceau“ z doby kolem roku 1520.

Nejbližší mezinárodní letiště je Tours Val de Loire Airport, který se nachází 27 mil západně od Amboise.