Autopůjčovna Toulon

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Toulon

Najděte levné autopůjčovny v Toulon vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Toulon. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Toulon

Autopůjčovna Toulon

Půjčovna aut Toulon

Toulon se nachází na pobřeží Středozemního moře, konkrétněji v regionu Provence-Alpes-Côte d’Azur, kde je hlavním městem departementu Var. Vzdálenost na sever od velkého města Marseilleje 65 km.Tam je asi 162.000 obyvatel v Toulon (2010), ale pokud jsou na předměstí a sousedního města Hyères, populace se zvyšuje na více než půl milionu.

V Toulonu se stal francouzský první námořní základna postavena, a město ještě má rozsáhlé obranné politiky význam jako hlavního nádraží ve francouzském Středomoří loďstva. Město také má Naval Academy – a je jinak vyznačuje různorodé průmyslu. V blízkosti nejoblíbenějších letovisek na francouzské Riviéře umožňuje turistů do města je poměrně velký.

Hodně z Toulonu byl zničen během 2. Světová válka, ale část starého města jsou zachovány. Zde můžete cítit transportován do středověku, kdy chůzi v úzkých uličkách. Zvláštností starého města jsou mnohé krásné fontány, nejstarší z roku 1668. Také krásné Notre Dame (nebo Toulon Cathedral) se nachází zde. To bylo zahájeno v 1100s, ale dokončena až roku 1800.

Zbytek města se vyznačuje moderní poválečné architektury. Počet starších opevnění umístěných na výškách kolem města, ačkoli tam jsou také řada monumentálních budov z roku 1800 ve městě často volal “Baron von Haussmann” (pojmenovaný po jednom z moderního Toulon je “otců”).

Toulon může jinak se může pochlubit hned několik zajímavých muzeí – včetně muzeum mořské, několik historických muzeí a muzeum umění.

Nejbližší letiště je Toulon-Hyeres Airport, který se nachází cca. 21 km východně od Toulon centra

Menu