Autopůjčovna Toulon

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Toulon

Porovnejte ceny a najít levné pronájem vozu v Toulon od známých a místních autopůjčoven. V ceně je zahrnuto pojištění a neomezený počet ujetých kilometrů. Ušetřete až 70% na pronájem auta v Toulon přes nás.

Toulon průvodce

Bilutleie Toulon
Toulon Pronájem vozu

Toulon se nachází na Pobřeží Středozemního moře, konkrétně v regionu Provence-Alpes-Côte d’Azur, kde je hlavním městem departementu Var. Vzdálenost severozápadně od metropole Marseille je 65 km. V samotném Toulonu (2010) žije asi 162 000 obyvatel, ale pokud počítáte s předměstími i sousedním městem Hyères, počet obyvatel vzroste na více než půl milionu.

V Toulonu byla postavena první námořní základna ve Francii a město má stále významný obranný politický význam jako hlavní nádraží pro francouzskou středomořskou flotilu. Město má také vlastní námořní akademii – a jinak se vyznačuje pestrou průmyslovou aktivitou. Blízkost populárních letovisek podél francouzské riviéry činí turistický tok do města poměrně velký.

Atrakcí

Velká část Toulonu byla zničena během druhé světové války. Druhá světová válka, ale část Starého Města je stále zachována. Zde se můžete cítit odsunut do středověku při chůzi v úzkých uličkách. Charakteristickým rysem starého města je mnoho krásných fontán, nejstarší z roku 1668. Nachází se zde také krásná katedrála Notre Dame (nebo katedrála Toulon). Století, ale dokončeno až v 19.

Pevnost Saint Louis v Toulonu.

Zbytek centra města se vyznačuje moderní poválečnou architekturou. Ve výškách města se nachází řada starších opevnění, i když ve čtvrti jsou také některé monumentální budovy z 19.

Toulon se může pochlubit také několika zajímavými muzei – včetně světové návštěvy v roce 2016. námořní muzeum, několik historických muzeí a muzeum umění.

Prozkoumejte Toulon s pronájmem vozu

Toulon je dobrým výchozím bodem pro objevování Provence a francouzské riviéry autem. Jednou z výhod je, že zde létá méně lidí ve srovnání s Marseille a Nice, kromě toho, že město je velmi centrálně umístěné. Můžete si vzít krátké jízdy do řady krásných vesnic, a také nemají tak dlouhou cestu, pokud chcete, například, Nice a Monako. Zde jsou některé návrhy na nejoblíbenější jízdy z Toulonu.

Moustiers je na neoficiálním seznamu nejmalebnějších vesnic ve Francii.

Moustiers-Sainte-Marie – Hrnčířské město v Provence

Moustiers je na neoficiálním seznamu nejmalebnějších vesnic ve Francii. Nachází se u vchodu do Gorges du Verdon, která je známá korytem řeky a soutěskou považovanou za jednu z nejkrásnějších v Evropě svého druhu. Obec je známá především svými hrnčířské tradicemi. Tam je malý proud vysokého pádu přes centrum, což hrnčíři energii, kterou potřebují k pohonu malých mlýnů. Osada v Moustiers je většinou ze středověku. Domy se nacházejí na plošinách podél skalní stěny a vypadají obzvláště krásně při západu slunce. Keramika je stále součástí každodenního života v obci, a najdete několik malých řemeslných obchodů, které jak zásoby a prodávat své zboží. K dispozici je také muzeum keramiky v Moustiers, které stojí za to podívat se.

  • Z Toulonu do Moustiers-Sainte-Marie je to 76 km, pokud pojedete nejrychlejší trasou po A57. Cesta pak bude trvat asi 1 hodinu a 50 minut.

Rayol-Canadel-sur-Mer – Klidná oblast poblíž St. Tropez

Rayol-Canadel-sur-Mer je malá obec se dvěma malými vesnicemi blízko sebe, ne příliš daleko od slavnějšího St. Tropez. Kromě toho, že je klidná oblast s relaxační atmosférou, vesnice jsou známé pro své mnoho a krásné zahrady. Největší zahradou je vlastní botanická zahrada obce. Tam se stromy a rostliny pěstují z celého Středomoří a z míst, jako je Kalifornie, Austrálie,Afrika a Jižní Amerika. Obě vesnice mají vlastní pláž, kde je zřídka přeplněná turisty. Totéž platí pro několik, ale dobré restaurace, které najdete v obou vesnicích. Pokud chcete zažít o něco méně odpornou část Riviéry, tato oblast se má zastavit.

  • Vzdálenost mezi Toulon a Le Rayol-Canadel je asi 52 kilometrů. Cesta vám zavede přibližně 1 hodinu a 5 minut v normálním provozu.

Les Baux-de-Provence – jedna z nejkrásnějších francouzských horských vesnic

Les Baux-de-Provence patří také k nejkrásnějším horským vesnicím v Provence. Nachází se na skalnatém kopci v malém pohoří zvaném Alpilles. Samotná vesnice se skládá z krásných středověkých malých domů. Drtivá většina budov byla obnovena a vypadá podobně jako před staletími. Největší stavební fond v Les Baux je zřícenina pevnosti se nachází na vrcholu vrcholu. Odtud je nejlepší výhled, a pokud to počasí dovolí, podíváte se až do Středozemníhomoře. Vidíte větší města Avignon, Nimes a Arles odtud. Cestovní ruch je nejdůležitějším odvětvím v Les Baux-de-Provence a ročně zde je více než 1,5 milionu návštěvníků. V malém městě je mnoho dobrých restaurací, kde se menu vyznačuje lahůdkami z farem v této oblasti.

  • Z Toulonu do Les Baux-de-Provence je to asi 153 kilometrů. Prohlídka vede mimo jiné přes Aix-en-Provence. Bez zastávek na cestě strávíte přibližně 1 hodinu a 40 minut.
Horská vesnice Les Baux-de-Provence se nachází na kopci v malém pohoří Alpilles.
Arles bylo centrální město v římské říši, které dnes stopuje, jako je římské divadlo.

Arles – Umělecké město Provence

Arles je jedním z historicky nejvýznamnějších měst v Provence. To bylo pravděpodobně nejprve založena asi 800 let f.Kr,a později se stal centrálním městem v římské říši. Uvidíte stopy tohoto stále. Mimo jiné jsou ve městě zříceniny z římského amfiteátru, římské lázně, několika akvaduktů a vodního mlýna, stejně jako souvisejících budov. V modernější době je Arles známý jako místo, kde velcí umělci rádi pobývali– včetně holandského malíře Vincenta van Goghaa van Goghova francouzského uměleckého přítele Paula Gaugina. V Arles najdete relaxační atmosféru, mnoho příjemných restaurací a více památek, než můžete dohnat, pokud se zde neusadíte trvale.

  • Z Toulonu do Arles je to 156 kilometrů. Doba běhu je asi 1 hodina a 40 minut.
V Cannes najdete některé z nejlepších pláží na Riviéře se zlatým pískem a azurovým mořem.

Cannes a Nice – Glamour na francouzské riviéře

Pokud máte dostatek malých, malebných vesnic při prohlídce Provence, možná Cannes a Nice jsou tím správným lékem. Dvě kultovní města jsou relativně blízko u sebe a jsou snadno dosažitelné pronájem auta z Toulonu. Cannes je nejmenší město, známé mimo jiné pro svůj hlavní filmový festival. Tam narazíte na pulzující a městský městský život,zatímco zároveň s některými z nejlepších pláží na riviéře řešit. V Nice najdete ještě více metropolitní dotek. Zde lidé cestují nakupovat, jít do barů a nočních klubů,večeřet v exkluzivních restauracích a navštívit mnoho muzeí a galerií ve městě. Ačkoli pláže Nice jsou skalnaté než v Cannes, je příjemné plavat a opalovat se i zde.

  • Z Toulonu do Cannes je to 125 kilometrů, s dobou jízdy asi 1 hodinu a 20 minut.
  • Z Toulonu do Nice je to 149 kilometrů a doba jízdy asi 1 hodina a 40 minut.
Tam je nejhustší provoz v oblasti přístavu, kde jsou trajekty na Sardinii a Korsiku.

Parkování a provoz s pronájmem auta

V Toulonu, to je obvykle není těžké najít parkovací místo v ulicích označených míst. Dávejte pozor na znamení, protože mnoho oblastí má zvláštní omezení. Obvykle platíte poplatek od 7:00 do 19:00 ve všední dny. Na některých místech budete muset zaplatit 24hodinový poplatek, ale pak se sníženou cenou po 19:00 do 07:00. V centru města je také několik parkovacích míst, stejně jako garáže některých z největších hotelů.

Jízda v Toulonu a okolí obvykle nepředstavuje žádné problémy. Silnice jsou dobré a ulice jsou na většině míst správné a pěkné, s výjimkou starého města Toulonu. Nejhustší doprava je obvykle v blízkosti přístavu, kde trajekty jít na Korsiku a Sardinii. Provoz ve městě, a jinak na pobřeží Středozemního moře ve Francii, je také výrazně hustší v létě, a to zejména v případě, že je dovolená v zemi.

Letiště

Oficiální název letiště v Toulonu je Letiště Toulon-Hyères, ale místně je také označováno jako letiště Hyères Le Palyvestre. Letiště se nachází téměř 20 kilometrů od Toulonua hned za menším městem Hyères ve směru na Nice a Cannes. Většina lidí, kteří jdou do jižní Francie a Provence mají příjezd a odjezd z letiště v Nice, nebo v Marseilles. Malý výběr leteckých společností používá Toulon-Hyères, přednostně létání na domácím trhu s Air France, Transavia nebo TUI. Kromě toho, některé charterové lety dorazí na toto letiště.

Společnosti nabízející pronájem auta na letišti Toulon-Hyères se scházejí v samostatné části hned vedle parkoviště (P3). Od dnešního dne můžete získat pronájem automobilu z Hertz, Thrifty, Avis, Rozpočet, Europcar, Enterprise, Sixt a Virtuo na letišti mimo Toulon.

  • Z letiště Toulon–Hyères do centra Toulonu je to 24 kilometrů a doba jízdy asi 25 až 30 minut.
  • Z letiště Toulon–Hyères do centra Marseille je to 89 kilometrů a doba jízdy asi 1 hodina a 10 minut.
  • Z letiště Toulon–Hyères do Sainte-Maxime je to 55 kilometrů a doba jízdy asi 1 hodina.
  • Z letiště Toulon–Hyères do centra Cannes je to 130 kilometrů a doba jízdy asi 1 hodina a 30 minut.