Autopůjčovna Austrálie

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Austrálie

Najděte levné autopůjčovny v Austrálie vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Austrálie. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Austrálie

Autopůjčovna Austrálie
Půjčovna aut Austrálie

Austrálie je jak stát a samostatný kontinent, o rozloze téměř 7.700.000 km2, představuje více než 85% z celkové pevninské kontinentu Oceánie. V současné době existuje přibližně 20 milionů lidí v Austrálii. Australské domorodé osoby (domorodci) představuje pouze 2,2% této populace, zatímco drtivá většina jsou potomci evropských přistěhovalců. Dominantním jazykem země je angličtina.

Austrálie je nezávislý stát v rámci Britského společenství národů a má Queena Elizabeth II jako formální hlava státu, představovaného generálním guvernérem. V praxi, to je australská vlastní vláda, vedená předsedou vlády, spolu s parlamentem upravuje zemi.

Austrálie je moderní stát s trvale vysokou prosperitu a dobře rozvinutou infrastrukturu. Mezi hlavní průmyslová odvětví patří zpracovatelský průmysl, zemědělství a cestovní ruch. Vzdělání je také silně zdůraznit, a země má tolik jako 38 univerzit.

Část toho, co ještě rozlišuje Austrálie, zvláštní fauny. Životy zvířat, které nejsou nikde jinde na světě, jako je klokan, koala, vombat (opossum), ptakopysk, emu pštros druhů atd. Velké části australského kontinentu se skládá z pouští a savan, ale v deštném pralese oblastech, tam jsou některé zajímavé a vzácné rostliny. Více deštný les a mokřadní rezervy je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Austrálie je klima se mění, a několik různých klimatické zóny jsou zastoupeny. Nejpohodlnější klima se nalézá v mírném pásmu jihovýchodě země.

Austrálie má několik velkých měst, nejčastěji v jihu a na východě. Nejlidnatější je Sydney(4.400.000), Melbourne (3700000), Brisbane (1.800.000), Perth (1,5 milionu). Za prvé, na šestém místě děje kapitálu Canberra (320000).

Populární destinace pro pronájem aut