Autopůjčovna Brisbane Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Brisbane Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Brisbane Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Brisbane Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Brisbane Letiště

Autopůjčovna Brisbane Letiště
Půjčovna aut Brisbane Letiště

Brisbane Airport (BNE) se nachází v australském státě Queensland – asi 13 kilometrů severovýchodně od Brisbane centrum.Letiště má dva terminály, a je 3 nejzaměstnanější – po Melbournea Sydney.Letiště bylo otevřeno v roce 1988 a slouží přibližně 20 milionů cestujících ročně.

Od roku 2011 existují přímé lety z Brisbane letiště do 46 vnitrostátních destinací a 32 mezinárodních – s pravidelnými lety do takovéDubaj, Hong Kong, Los Angeles a Singapur.

Existuje dobrá veřejná doprava z letiště do města, pak si můžete vybrat mezi autobusem, vlakem (AirTrain) nebo taxi. Pokud chcete půjčit auto v renomovaných firem Brisbane jako Avis, Budget, Europcar, Hertz, Thrifty a Redspot na letišti. Jízdy do centra města je cca 20 až 30 min. – V závislosti na provozu.

Brisbane Airport má širokou škálu obchodů a stravovacích míst, a na obou terminálech je několik bankomatů. Ostatní zařízení v výměny letišti měně, prohlídka recepce, parkoviště a garáže. V těsné blízkosti letiště, Novotel Brisbane Airport Hotel, pokud budete potřebovat ubytování zde.