Autopůjčovna Perth Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Perth Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Perth Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Perth Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Perth Letiště

Autopůjčovna Perth Letiště
Půjčovna aut Perth Letiště

Perth Airport (PER) je australským 4. nejzaměstnanější letiště, a západní Austrálie je největší.Letiště, která slouží asi 9 milionů cestujících ročně, má celkem 3 svorky – jedna mezinárodní a dvě, které jsou používány pro vnitrostátní lety. Mezinárodní terminál je 19 km východně od Perthu centrum.K dispozici je zdarma kyvadlový autobus z mezinárodního terminálu na dvou domácích terminálů, vzdálenost je poměrně velký.

Perth Airport slouží 27 letecké společnosti mají přímé lety do 77 destinací – včetně Hong Kong, Dubai, Singapuru, Johannesburg a Bangkoku (Listopad2011). Chcete-li získat do centra města Perth z letiště, jeden může vzít autobus nebo taxi. Autobus odjíždí však od domácích terminálů.

Dobrá volba, je pronajmout si auto v Perthu, a na letišti je řada renomovaných autopůjčoven jako Avis, Budget, Europcar, Hertz a Thrifty.

Perth Airport nabízí návštěvníkům vybavení, jako je bezdrátové připojení k internetu (WiFi), duty free shop, různé podnikání v botách oblečení, a doplňky a, Travelex (se směnou), různé restaurace / kavárny / bary, stejně jako krátkodobé a dlouhodobé. Existuje několik hotelů v blízkém okolí.