Autopůjčovna Canberra

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Canberra

Najděte levné autopůjčovny v Canberra vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Canberra. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Canberra

Autopůjčovna Canberra

Půjčovna aut Canberra

Canberra je hlavní město Austrálie.S počtem obyvatel 367.752 obyvatel (2012), je největší australský vnitrozemí. To se nachází na jihovýchodě kontinentu, 281 km jihozápadně od Sydneya 650 km severovýchodně od Melbourne.

Canberra byl určen národní kapitál v roce 1908 jako kompromis mezi Sydney a Melbourne je australské dvě největší města. To se liší od jiných australských měst, protože byla postavena na zelené louce jako plánované město. Stavba byla zahájena v roce 1913 Chicagoarchitekti Walter Burley Griffin a Marion Mahony Griffin.Canberra má nejnižší nezaměstnanost v Austrálii protože to je místo, kde se nachází většina veřejných institucí. Průměrný věk je nižší než jinde v Austrálii, a ekonomika je velmi dobrá a stabilní. Ačkoli Canberra má také mnoho atrakcí a dobré noční život, to je obyčejné jít do Sydney o víkendu.

Konstrukce města byla ovlivněna Haveby pohybu a má velké plochy přirozené vegetace a parků. Z tohoto důvodu, nazývá Canberra Bush kapitál. Canberra se nachází nedaleko od Namadgi národního parku a Tidbinbilla přírodní rezervace. Je známý pro své displejem květiny od poloviny září do začátku října, v němž více než milion květiny jsou na oslavu Australian pružina. Vzhledem k tomu, na jih Austrálie, čtyři roční období.

Canberra International Airport se nachází 8 km severozápadně od města. Většina mezinárodních letů jít přes Sydne nebo Melbourne.

Menu