Autopůjčovna Hobart

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Hobart

Najděte levné autopůjčovny v Hobart vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Hobart. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Hobart

Autopůjčovna Hobart
Půjčovna aut Hobart

Hobart je sedadlo a nejvíce zalidněné město v ostrovním státě Tasmánie. To bylo založeno v roce 1803 jako trestanecká kolonie a je nejstarší město v Austráliepo Sydney.V roce 2011 město mělo populaci 211.656 obyvatel. Tasmánie leží 240 km jihovýchodně od australského kontinentu na ústí řeky Derwent na úpatí Mt Wellington hor.

Město je hospodářským a správním centrem ostrova stavu Tasmánie a je také významným přístavem, mimo jiné lodě směřující do Antarktidy.

Lonely Planet dal Hobart na seznamu 10 doporučených turistických destinací v roce 2013. Hobart je slavný Salamanca trh, který bude v Austrálii nejlepší venkovní trh, velké nákupní a mořské plody. Prosinec je skvělý měsíc pro návštěvu s mnoha førjulsaktiviteter a trhy. Na konci prosince a začátkem ledna každého roku koná festival Taste. Další slavný festival je hudební festival Mona Foma také koná v letních měsících lednu.

Mimo města Coal River Valley je výroba vína. Tasmánie chladné klima (průměrná teplota 16 stupňů) poskytuje dobré podmínky pro lehké bílé víno odrůdy, jako jsou Ryzlink rýnský, Sauvignon Blanc, a bod noir. Existují dobré příležitosti k návštěvě vinařství pro turisty.

Hobart International Airport (HBA) se nachází 17 km od centra města.