Autopůjčovna Ayers Rock

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Ayers Rock

Najděte levné autopůjčovny v Ayers Rock vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Ayers Rock. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Ayers Rock

Autopůjčovna Ayers Rock
Půjčovna aut Ayers Rock

Ayers Rock / Uluru je velký pískovcový skalní útvar, který se nachází v centru města Austrálie, Severní teritorium, 450 km jihozápadně od města Alice Springs.To je svět je druhý největší monolit po hoře Augustu nachází také v Austrálii a důležité známé značky pro Austrálii.

Hora je posvátná domorodých Australanů, domorodci, a to oni, kdo dali na horu své původní jméno Uluru. Oni zajistit výlety, kde návštěvníci se dozví o místní flóru a faunu a dávných legend. Kolem 400 000 navštívit místo každý rok, a to je obzvláště populární vylézt na horu.V roce 2002 bylo rozhodnuto, že by oficiálně být nazýván Ayers Rock / Uluru.

Ayers Rock / Uluru. Nachází se v Národním parku Uluru-Kata Tjuta. Od roku 1987 to bylo na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. To je také známé jako centrum světa. Skalní útvar nad 348 m nad zemí, ale většina z toho je pod povrchem.

Archeologické důkazy ukazují, že tam byli lidé v okolí více než 10.000 lety.První Evropan, který objevil Uluru byl průzkumník William Gosse v roce 1883. Byl to on, kdo jmenoval to Ayers Rock na počest guvernéra sira Henryho Ayers.

Monolith povrch mění barvu v závislosti na tom, jak vychází slunce na obloze a co sezónu je. Obzvláště slavný obraz Uluru je, když se zbarví červeně při západu slunce.

Nejbližší letiště je Ayers Rock Airport, také známý jako Connellan letiště, což je 20 minut jízdy autem.