Autopůjčovna Alice Springs

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Alice Springs

Najděte levné autopůjčovny v Alice Springs vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Alice Springs. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Alice Springs

Autopůjčovna Alice Springs
Půjčovna aut Alice Springs

Alice Springs se nachází zhruba v Austrálii– v jedné z nejvíce řídce osídlených oblastech, které patří do severního území (Northern Territory).Město má asi 27.500 obyvatel (2008), a byl založen v roce 1871 jako stanice telegrafní. Alice Springs od 2. Druhá světová válka byla spojena s portem Darwin na severním pobřeží, přes 1600-míle „Stuart Hightway“.

Alice Springs je pouštní náhorní plošině a je obklopen pouštních oblastech – včetně pouště Simpson. Cestovní ruch v Alice Springs se v posledních letech stala významným zdrojem příjmů pro město a je oblíbeným výchozím bodem pro výlety do slavných rockových formací Uluru (Ayers Rock) a Mount Olga. Uluru je 46,5 mil jihozápadně od Alice Springs – cca. 6.5 hodin jízdy autem.

Alice Springs je také známý pro jeho každoročních festivalů – zejména populární závod velblouda „Camel Cup“ se bude konat v červenci. Další zajímavosti ve městě patří telegrafní stanice Muzeum, botanická zahrada, plaz sbírka v „Alice Springs Reptile Centre“ a kulturní historie muzeum „Mbantu“ – kde se můžete dozvědět více o Aboriginal umění a kultury.

Letiště Alice Springs Airport se nachází 14 km jižně od centra města a má přímé lety do několika hlavních australských měst. K dispozici jsou také letět odtud do turistické atrakce Uluru (Ayers Rock).