Autopůjčovna Adelaide Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Adelaide Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Adelaide Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Adelaide Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Adelaide Letiště

Autopůjčovna Adelaide Letiště
Půjčovna aut Adelaide Letiště

Adelaide Airport (ADL) se nachází v blízkosti předměstí West Beach – 6 km západně od Adelaide centrum.Tento Mezinárodní letiště je největší v jižní Austrálii, a země je 5. nejrušnější.Adelaide Airport servisováno celý 7300000 cestující v období od června 2010 – červen 2011.

Letiště bylo otevřeno v roce 1955 a byl rozšířen a modernizován v roce 2005. Adelaide Airport od roku 2005 získala několik ocenění a vyznamenání, včetně byl jmenován „světová sekunda-nejlepší mezinárodní letiště.“

Letecké společnosti nabízející přímé lety z Adelaide Airport jsou Vzduch Nový Zéland, Cathay Pacific, Malajsie Airlines, Jet, Qatar, Tiger Airways a Singapore Airlines.

Chcete-li získat do centra města Adelaide, jeden může používat taxi, autobus nebo auto z půjčovny. Známé autopůjčovny Avis, jako je, Budget, Europcar, Hertz a Thrifty mají kanceláře na letišti.

Adelaide Airport nabízí cestujícím celou řadu vybavení – včetně internetové připojení, obchody, lékárny, restaurace a kavárny, kiosky a směnárna, bankomaty a. Letiště také má jak krátkodobé, tak i dlouhodobé parkování. Jeden najde pár ubytování v blízkosti Adelaide Airport – včetně Adelaide Motel Airport.