Autopůjčovna Novy Zéland

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Novy Zéland

Najděte levné autopůjčovny v Novy Zéland vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Novy Zéland. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Novy Zéland

Autopůjčovna Novy Zéland
Půjčovna aut Novy Zéland

Nový Zéland je země v Oceánii, konkrétně v jihozápadním Pacifiku. Populace je kolem 4.300.000 (2010). Země se skládá ze severního ostrova a jižní ostrov a některých menších ostrovech. Dvě třetiny obyvatelstva žije Nového Zélandu v Severním ostrově a třetí na Jižním ostrově. Hlavním městem je Wellington (387 000 obyvatel), které se nachází v jižní části Severního ostrova.Nový Zéland je domorodé osoby, Maori, tzv. země Aotearoa, což v překladu znamená „The Long White Cloud země.“

V největší město země je Auckland na Severním ostrově, stejně jako předměstí má populaci kolem 1,2 milionu.Největší město na Jižním ostrově je Christ Church s 350.000 obyvateli.

Krajina Nového Zélandu je velmi rozmanitá. Najdete zde vše od vysokých hor s věčným sněhem na sopky, gejzíry a deštné lesy. Také, dlouhé, písečné pláže, může země nabídnout. Tak, turisté všeho druhu najdete zajímavé destinace.

Plachtění je národní sport, na Novém Zélandu, a to přitahuje jachting nadšence Pá. světě rok. Jinak město Wellington dobře známý pro jeho mnoho festivalů a kulturních akcí.

Nový Zéland je hlavní letiště je Auckland International Airport, který se nachází 20 km jižně od centra města.Hlavní letiště na ostrově jsou Christchurch International Airport.