Autopůjčovna Sydney Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Sydney Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Sydney Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Sydney Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Sydney Letiště

Autopůjčovna Sydney Letiště
Půjčovna aut Sydney Letiště

Sydney Airport (SYD) – také známý jako Kingsford Smith International Airport – je největší australská letiště. Nachází se 11 km jižně od Sydney centrum– v předměstí Mascot.Sydney Airport se podává 36000000 cestující ročně (2010), a je také největším světovým nejstarší letiště je stále v provozu.

Letiště má tři terminály – jeden pro mezinárodní lety a dva terminály pro vnitrostátní lety. Letecké společnosti Qantas, Virgin Blue a Jetstar má své hlavní rozbočovač u Sydney Airport, a od terminálu mezinárodního jde přímo k příkladu Londýn, Frankfurt, Los Angeles, New York, Bangkok, Šanghaj, Singapur a Dubaj.

Z letiště je dobré dopravní spojení do centra Sydney, když můžete jet vlakem (Airport Link) nebo autobusem. Je také možné použít taxi či pronájem auta. Zde najdete většinu významných autopůjčoven jako Avis, Hertz, Europcar a rozpočet na letišti, takže si můžete půjčit auto již při příjezdu.

Sydney Airport nabízí návštěvníkům skvělé nákupy v mnoha obchodech a terminálů mají dobrý výběr restaurací / kaváren a barů. Kromě toho, existují zařízení, jako je bankovnictví a směnárna, lékárna, krásy a masážní centrum, modlitební místnost, pozorovací paluba, bezplatné bezdrátové připojení na internet (WiFi), jakož i krátkodobých a dlouhodobých.