Autopůjčovna Marseille

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Marseille

Najděte levné autopůjčovny v Marseille vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Marseille. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Marseille

Autopůjčovna Marseille

Půjčovna aut Marseille

Marseille je ve Francii druhým největším městem, se nachází na pobřeží Středozemního moře. To má populaci cca. 852000 (2010). V metropolitní oblasti žije více než 1,5 milionu lidí.

Marseille je francouzský hlavní přístav a hlavní město francouzského regionu Provence-Alpes-Côte d’Azur a francouzského ministerstva Bouches-du-Rhone. Marseille za Francie je nejstarší město.To bylo založeno Řeky kolem 600 př.nl.Kr., A byl pak volal Massalia.

Město je originální centrum, starý přístav, přístav Vieux. To je asi 500 metrů dlouhá a 200 metrů široká.Zde najdete řadu restaurací ve všech cenových relacích, a nábřeží se hemží životem většinu roku. Také Marseille tradice a světově proslulé rybí trh se nachází v přístavu Vieux. Každá strana přístavu je střežen pevností, které jsou mezi památky: Fort Saint-Jean a Fort Saint-Nicolas.

Marseille má mnoho zajímavých turistických atrakcí nabízí. Město je hlavní dominantou je kostel “Basilique Notre Dame de la Garde,” která se nachází na kopci 154 metrů nad mořem. Odtud je nádherný výhled na město a Středozemní moře. Na vrcholu kostelních věží nad 11-metrů vysoká zlacené sochy Panny Marie a Ježíškem. Marseille je nejstarší kostel 400s – Abbaye Saint-Victor – se nachází těsně pod nimi.To je řekl, aby byly postaveny pro město první mučedníky.

Dalším lákadlem nesmíte nechat ujít v Marseille, je starý hrad “Chateau d’If”, který se nachází na malém ostrově If u přístavu. To bylo tady že spisovatel Alexandre Dumas dal Hrabě Monte Cristo ve slavném románu 1844. V opačném případě, je uvedeno dlouholetou Prado beach (několik kilometrů jižně od města). K dispozici je také krásná plážová promenáda, kde bary a restaurace jsou v řadě. A je tam potřeba pro jiný a tišší podobě rekreace, procházku ve velkém parku Borely jen na východ Prado pláže doporučujeme. Nicméně, tam je také možnost různých dobrodružství, a pokud si to přejí. Park obsahuje totiž i golfové hřiště trávník (Hipodrom) a botanickou zahradu.

Nejbližší letiště je Marseille-Provence Airport, který se nachází 27 km severozápadně od města.

Menu