Autopůjčovna Toulon Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Toulon Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Toulon Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Toulon Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Toulon Letiště

Autopůjčovna Toulon Letiště
Půjčovna aut Toulon Letiště

Toulon-Hyeres Airport (TLN) – Aéroport de Toulon-Hyeres – také známý jako Aéroport Hyères Le Palyvestre, je letiště se nachází 21 km východně od Toulon(a 3 km jihovýchodně od Hyères), ve francouzském departementu Var v Provence.

Toulon-Hyeres Airport má pravidelné lety do Paříže, Londýna, Bruselu, Brest a Rotterdamu.Na jaře 2012, bude také pravidelné lety do / z Oslo.

Existuje několik obchodů, bar a pivnice na letišti, jež jako malá „provensálské vesnici.“ Kromě toho, prohlídka stůl, stejně jako vynikající konference. Existuje také řada hotelů na výběr v místě a okolí Hyères centra – a některé z nich jsou v docházkové vzdálenosti od letiště.

Existuje několik možnosti komunikace, pokud máte v plánu na Toulon. Nejjednodušší způsob je vzít jeden z autobusů raketoplánu, která je v trase z letiště. Další možností je použít běžné autobus tři kilometry od letiště na vlakové nádraží v Hyeres, a vlak odtud do Toulonu. Jinak, jeden může samozřejmě také vzít taxi.

Pokud si chcete pronajmout auto v Toulonu, je 6 různých autopůjčovny v letištního terminálu – včetně Avis, Hertz, Sixt a Europcar.