Autopůjčovna Mulhouse Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Mulhouse Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Mulhouse Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Mulhouse Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Mulhouse Letiště

Autopůjčovna Mulhouse Letiště

Půjčovna aut Mulhouse Letiště

Basilej-Mulhouse-Freiburg Airport (BSL, MLH, EAP) je mezinárodní letiště sloužící města Basilej ( Švýcarsko), Mulhouse ( Francie ) a Freiburgu (Německo).Nachází se ve Francii v obci Saint-Louis přímo na hranici s Německem a Švýcarskem. Celkem 4,5 milionů cestujících projde letištěm ročně.

Letiště se nachází 32 mil jihovýchodně od centra města Mulhouse.

Zvláštností tohoto letiště, je to, že „patří“ do měst ve třech zemích (výsledek tzv. schengenské dohody). V praxi je zejména vhodný pro cestující jít buď Mulhouse nebo Basileji, v tom, že tam jsou samostatné výstupy s odděleným francouzským a švýcarské pasové kontroly. Dálnice do Basileje, je „Swiss“ také na francouzské straně hranice (tj. žádná francouzská pasovou kontrolou a žádné ukončí až jeden je na švýcarské straně. Jestliže jeden je Freiburg, musí si vybrat buď jít přes Francii nebo přes Basileji ve Švýcarsku.

K dispozici jsou tři odletových halách jinak, a měl by předem informovat o tom, které z nich si vybrat – v závislosti na místě určení.

Dopravní spojení jak do Mulhouse, Basilej a Freiburgu jsou dobré – a můžete si vybrat mezi autobusy a vlaky do všech tří měst. Kromě toho, jeden může samozřejmě použít taxi, které je cenově dostupné poměr cena je, zda je třeba Mulhouse nebo Basileji, ale drahé, pokud budete Freiburgu.

Několik mezinárodních autopůjčoven mají kanceláře na letišti (Avis, Budget, Europcar, Hertz, National a Sixt), ale musíte si vybrat půjčit auto v francouzštině nebo švýcarské sektoru letiště.

V budov terminálů, je gurmánská restaurace a různé bary a malých kaváren. Existuje také několik kiosků a obchodů (včetně daně), kde – kromě toho letiště nabízí vynikající konferenci. Nejsou žádné hotely na letišti oblasti.

Menu