Autopůjčovna Mulhouse

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Mulhouse

Najděte levné autopůjčovny v Mulhouse vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Mulhouse. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Mulhouse

Autopůjčovna Mulhouse

Půjčovna aut Mulhouse

Mulhouse, který je znám také pod německým názvem Mulhouse, město se nachází daleko na východ od Francie – Konkrétně u řeky Ill a Canal du Rhône au Rhin.To je největší město v departementu Haut-Rhin a druhý největší v regionu Alsasko. Město má cca. 112.000 obyvatel (2010), ale odhaduje se, předměstí, číslo vzroste na zhruba 240.000.

Mulhouse je v první řadě důležité průmyslové město, kde jsme mimo jiné Pro auta Peugeot továrny. Navíc, město má dlouhou tradici textilního průmyslu.

Jeho historie je v době bouřlivé, a to bylo střídavě francouzština a němčina – které stále charakterizuje kulturu a architekturu. Od roku 1919, město patřilo do Francie, ale stále má velký německy mluvící obyvatelstvo.

Mezi divy Mulhouse, tam je několik zajímavých muzeí, včetně Vláda muzeum automobilů (Musée National de l’Automobile de Mulhouse) a největší francouzská železniční muzeum (Musée du Français Chemin de Fer). Návštěva největšího světového textilního muzea (Le Musée de l’Impression sur Etoffes de Mulhouse) je také obohacující zkušenost. Celkem 6 milionů různých vzorů jsou zde shromáždili! Kromě toho, Město také má vlastní všeobecnou muzea.

Mezi další atrakce musí zejména Zoologická a botanická zahrada zmínil.

Letiště Basilej-Mulhouse-Freiburg Airport(která slouží tři města Basileje, Mulhouse a Freiburgu) se nachází 32 mil jihovýchodně od centra města Mulhouse.

Menu