Autopůjčovna Le Mans

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Le Mans

Najděte levné autopůjčovny v Le Mans vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Le Mans. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Le Mans

Autopůjčovna Le Mans
Půjčovna aut Le Mans

Le Mans se nachází v severozápadní Francii – V oblasti Pays de la Loire – a je největší město v departementu Sarthe.Le Mans má přibližně 142.000 obyvatel (2009), ale je to odhadem předměstí – nárůstu počtu obyvatel z více než 300.000. Město se nachází v krásné lokalitě na řece Sarthe.

Le Mans je obchodním centrem pro region a hlavní rozbočovač pro železnici a silnici. To běží vysokorychlostní vlaky z města do obou Paříža Nantes.

Le Mans je možná nejvíce slavný pro své závodní dráhy, se nachází 5 km od centra města. To hostí každoroční závod „24 heures du Mans“. Je to také populární muzeum automobilů na místě – výstava více než stovky aut.

Staré město Le Mans je hlavní turistickou atrakcí, a zde je možné vidět pozůstatky římských městských hradeb z konce 300 let, velký gotický kostel sv Julien du Mans katedrála z 1200s (který je zvláště známý pro své krásné vitráže oken) , palác „Palais des COMTES du Maine“ od 1400s a ruiny římských lázní.

Jinak, město má archeologické muzeum, botanická zahrada a několik parků a zelených ploch.

Nejbližší hlavní letiště je Nantes Airport – Atlantique, který se nachází 196 km jihozápadně od Le Mans. Také Paříž – Charles de Gaulle Airportje možnost, která se nachází 207 km od Le Mans.