Autopůjčovna Lyon

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Lyon

Najděte levné autopůjčovny v Lyon vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Lyon. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Lyon

Autopůjčovna Lyon
Půjčovna aut Lyon

Lyon, který se nachází ve francouzském regionu Rhône-Alpes, je hlavním městem ministerstva Rhône. Dvě hlavní řeky Saône a Rhône řeky v Lyonu, který má cca. 500.000 obyvatel (2010). Zvážil předměstí, běží populaci až na asi 1,5 milionu. Oba Saône a Rhône je splavný, který dělal Lyon centrální komunikační uzel mezi Středozemním mořem a severním Francie– a jeden z země je nejdůležitější obchodní měst.

Roman kolonie Lugdunum, předchůdce Lyonu, byla založena již v roce 43 fKr., A to bylo dlouho hlavním městem římské provincie Galie. V římských dobách – a během hodně ze středověku – to bylo přesunutí pravomocí, které vládly až do města byl umístěn pod francouzským králem v roce 1312. Jak renesance a 1800s svědkem obrovské expanzi Lyon, který položil základ pro silnou pozici město ještě má.

Lyon lze rozdělit do tří hlavních sekcí. Vieux Lyon (nejstarší část) západ Saône, moderní centrum města na poloostrově mezi dvěma řekami a mladší část města na východní straně města Rhôny.

Mnoho z nejpopulárnějších turistických atrakcí se nachází v Vieux Lyon. To zahrnuje gotická katedrála St-Jean (začala na počátku 1100s) a bílý marmorbasilikaen Notre-Dame de Fourvière od pozdní 1800. Tato čtvrť byla značně obnovil 2 Druhá světová válka a je zcela na Seznamu světového dědictví UNESCO. Také v moderním centru města jsou některé památky. Tady, zejména pár zajímavých muzeí patří: The Great Art Museum „Palais des Arts“ a rozlišovací textilní muzeum.

Město je „srdce“ je „Place Bellecour“ s jezdeckou sochou Ludvíka 14. Odtud, rušné nákupní ulice „Rue de la République“, která končí u Staroměstské radnice z roku 1600. Také slavný pěší ulice „Rue Victor-Hugo“ začíná na náměstí Place Bellecour. V nejnovějším části města včetně Part-Dieu, oblast s moderní architekturou a řada menších i větších supermarketech, obchodech a kulturních institucí.

Nejbližší letiště je Aéroport Lyon-Saint Exupéry, který se nachází 20 km východně od města.