Autopůjčovna Nantes

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Nantes

Najděte levné autopůjčovny v Nantes vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Nantes. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Nantes

Autopůjčovna Nantes
Půjčovna aut Nantes

Nantes se nachází ve francouzském regionu Pays de la Loire, a je hlavním městem Loire-Atlantique. Francie je nejdelší řeka, Loire, rozděluje město na dvě části, a od centra města je asi 50 km od místa, kde se řeka vlévá do Atlantského oceánu, jižně od Bretaně. Nantes má asi 285.000 obyvatel (2010), nicméně, jeden bere předměstí, jeho populace roste na více než 800.000.

Vzhledem k tomu, Loire jsou splavné, že Nantes tradičně významný přístav – kromě toho, že i jinak významným dopravním uzlem, a rušné průmyslové.

Její historie sahá až do římských dob, a to hrálo zvláště důležitou roli jako sídlo obchodu s Amerikou před francouzskou revolucí. Hodně z města je starověké architektury byla zničena během 2. Světová válka.

Některé důležité budovy jsou zachovány, nicméně, a patří mezi města nejpopulárnějších turistických atrakcí. To zahrnuje části „starého města“ Bouffray nastavit kolem středověkého hradu vévodů z Bretaně je uvedeno v 1400 – a 1500 je – a „Cathédrale de St-Pierre-et-Saint-Paul“ od 1400s, který nebyl dokončen, dokud v roce 1886.

Jinak Nantes nabízí několik zajímavých muzeí, včetně muzeum umění a Muzeum přírodní historie. A budete mít panoramatický výhled na město, lze navštívit věž „La Tour Lu“, který stojí u vchodu do bývalého slavného, ​​dnes již zaniklé, továrny suchar.

Nejbližší letiště je Nantes Atlantique Airport, který se nachází 8 km jihozápadně od města.