Autopůjčovna Montpellier

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Montpellier

Najděte levné autopůjčovny v Montpellier vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Montpellier. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Montpellier

Autopůjčovna Montpellier
Půjčovna aut Montpellier

Montpellier se nachází zhruba deset kilometrů od pobřeží Středozemního moře a cca. 170 km západně od Marseille.Město je hlavním městem obou regionu Languedoc-Roussillon Hérault a ministerstvo, a má populaci asi 265.000.

Montpellier byla založena v roce 985 a je tradiční univerzitní. Město mělo původně jeden z nejstarších světových univerzit. To existovalo mezi 1289 a 1793. Dnešní univerzita – což také není přímým pokračováním staré – je moderní, třídílný vzdělávací instituce s 60.000 studenty.

Existuje spousta starých budov, které se dochovaly v Montpellier, a v kombinaci s řadou moderních budov, které byly postaveny v druhé polovině roku 1900, město je architektura je vzrušující rozmanitost stylů.

Mezi zajímavosti v Montpellier, najdeme na katedrálu sv-Pierre z 1300s (který má ne méně než 4 věže), a řada zajímavých muzeí. Nejslavnější a nejnavštěvovanější jsou Fabremuseet na výtvarné umění, postavený v roce 1828 na základě iniciativy malíře François-Xavier Fabre.

Ve druhé části roku 1900 Montpellier má novou čtvrť – Antigone. Je s jeho neo-řecké a symetrické stylu, atrakcí samo o sobě. To byl španělský architekt Ricardo Bofill, který byl pověřen vyvinout Antigone, a on také naplnil městský prostor s fontánami sloupy a sochami.

Centrálně umístěný ve městě Montpellier „Place de la Comédie“, který je domovem mnoha přizvat venkovní restaurace a vzrušující trhu – stejně jako různé kulturní aktivity (včetně opery). Nedaleko je také hlavní nákupní centrum Polygone.

Montpellier se nachází přibližně na půli cesty mezi mezinárodním letištěm v Marseille(asi 150 km na severovýchod) a mezinárodního letiště Perpignan (asi 150 km na jihozápad).