Autopůjčovna Rodez Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Rodez Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Rodez Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Rodez Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Rodez Letiště

Autopůjčovna Rodez Letiště

Půjčovna aut Rodez Letiště

Rodez Letiště – Aveyron (RDZ), nazývá ve francouzštině „Aéroport de Rodez – Aveyron“ se nachází v jižní Francii– 11 km severozápadně od centra města Rodez.

Rodez Airport je malý – ale rostoucí – mezinárodní letiště, které slouží asi 140.000 cestujících ročně (2010). Společnosti Ryanair, Air France a Air Hex má přímé lety odtud k takovému Paříž– Orly, Lyon, Dublin a Londýn.V roce 2012 to bude také zahájí novou let do Brusel.

Letiště bylo otevřeno v roce 1970, a nejprve získal mezinárodní lety v roce 2003. Rodez Airport má jednu odbavovací halu, kde jsou taková zařízení jako přístup k internetu, restaurace / kavárna / bar (otevřený v červnu 2012), ATM a zasedacích místností. Letiště je přístupné pro osoby se zdravotním postižením.

Existuje několik hotelů v okolí – včetně 3 hvězdy „Hostellerie De Fontanges“ – což je 10 min. v čase od budovy terminálu.

Není tam žádná veřejná doprava z letiště do centra města Rodez, ale mimo terminál budovy se nabízí snadný přístup k pojíždění. Pokud chcete půjčit auto v Rodez, autopůjčovny Avis, Hertz, Europcar a National úřady na letišti.

Menu