Autopůjčovna Briançon

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Briançon

Najděte levné autopůjčovny v Briançon vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Briançon. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Briançon

Autopůjčovna Briançon
Půjčovna aut Briançon

Briancon se nachází jihovýchodně Francie – v Provence-Alpes-Côte d’Azur – a patří k Haute-Alpes. Město leží na soutoku řek Durance a Guisanne – jen 13 km od hranic s Itálií.

Briançon je malý a krásné horské městečko se nachází 1350 m Město má asi 11.600 obyvatel (2009), a je také známé lyžařské středisko pro lyžařské nadšence. Město je také známá tím, že začátek nebo sluttby pro závod „Tour de France“.

Briançon má velkou klima s 300 dny slunečního svitu ročně a velmi nízká vlhkost vzduchu. Město již řadu let byl slavný zdravotní středisko pro léčbu onemocnění dýchacích cest – včetně astma.

Jeden z městských turistických atrakcí, byla postavena tvrz v roce 1600, na ochranu regionu před Rakouskem.To je zahrnuta v „Vauban pevností“ – a je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Stejný most „Pont d’Asfeld“ z roku 1734,.

Také kostel Notre-Dame et Saint-Nicolas z roku 1718 stojí za návštěvu.

Briancon se nachází v blízkosti národního parku Ecrins, a od obce Chantemerle (6 km severozápadně od Briançon), jeden může vzít lanovkou na horu „Prorel“ – což je 2566 m Odtud je krásný výhled na lyžařské oblasti „Serre Chevalier.“

Nejbližší mezinárodní letiště je letiště Turinv Itálii, který se nachází 121 km severovýchodně od Briancon.V opačném případě, Grenoble Airport 156 km severozápadně od Briancon.