Autopůjčovna Poitiers

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Poitiers

Najděte levné autopůjčovny v Poitiers vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Poitiers. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Poitiers

Autopůjčovna Poitiers
Půjčovna aut Poitiers

Poitiers se nachází v západní Francii, a je hlavní i region Poitou-Charentes a Ministerstvem Vienne.Poitiers má asi 90.000 obyvatel, zatímco metropolitní oblast má populaci cca. 250000 (2009).

Město leží na řece Clain – 155 km jihovýchodně od Nantes.Poitiers je především administrativní, – komunikace a obchodu. Město také má jeho vlastní univerzitu, která byla založena v roce 1432.

Hlavní turistickou atrakcí v Poitiers je historické centrum, obklopené pozůstatky středověkých městských hradeb. To je také gotický kostel svatého Petra katedrála z roku 1379, kostel „Notre-Dame la Grande de Poitiers“ od 1100s – s pozoruhodnou fasádou a baziliky „St Hilaire Le Grand“ z 1000s.

Další zajímavosti ve městě patří Justiční palác „Le Palais de Justice de Poitiers“ od 1100s, vodárenské věže z roku 1887, a muzeum umění „Musée Sainte-Croix“ s expozicí obrazů a soch.

10 km severně od města je populární zábavní park „Futuroscope“, kde v okolí patří na rozhlednu, planetárium, IMAX divadlo a mnohem, mnohem více. Mnoho atrakcí jsou založena na vyspělé technologii a multimédia. Futuroscope měl 1.800.000 návštěvníků v roce 2010.

Letiště Poitiers-Biard Airportse nachází 3 km mimo město.