Autopůjčovna Antalya Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Antalya Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Antalya Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Antalya Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Antalya Letiště

Autopůjčovna Antalya Letiště
Půjčovna aut Antalya Letiště

Antalya Airport (AYT) se nachází 13 km severovýchodně od Antalya. Existují kyvadlové autobusy mezi letištěm a Antalya a to je pravidelná autobusová každou půl hodinu.Autobusy také přejít na jiných místech v zemi od letiště. Na letišti jsou vynikající příležitostí si půjčit auto z autopůjčovny rozpočet, Národní, Alamo, Flo, Hertz, Budget, Filo, Ay Tu Travelium zde zastoupeny.

Antalya je především důležité, charter cíl pro Evropu, a to je podáváno velké množství charty a nízkonákladové letecké společnosti, jako jsou Thomas Cook a Air Berlín. Společnost nabízí mnoho cílů jsou Sky Airlines se sídlem v Antalyi. V roce 2012 navštívil 24 993.667 cestujících, letiště, došlo k velkému nárůstu počtu cestujících v posledních letech.V roce 2010 otevřela nový terminál pro vnitrostátní lety.

Existuje několik barů, kaváren a restaurací na letišti. Řada obchodů, včetně cla-Pá, je dobré, a letiště Antalya má také dětské pokoje, dětské hřiště, VIP lounge, zdravotní středisko, bankomaty a pošta. IC Hotel Airport je 800 od terminálu a konferenční prostory.