Autopůjčovna Billund Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Billund Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Billund Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Billund Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Billund Letiště

Autopůjčovna Billund Letiště

Půjčovna aut Billund Letiště

Billund Airport (BLL) je Dánsko, které je druhé největší letiště, a se nachází 3 km severovýchodně od Billundcentrum.Letiště slouží 2700000 cestujících ročně (2012).

Billund Airport byl postaven v roce 1962 a otevřel pro obchodní leteckou dopravu v roce 1964. Nový terminál budova byla postavena v roce 2002.

Přibližně 14 společnosti – včetně Air France, Sun-Air, Ryanair, KLM, Norska a Lufthansa – mají přímé lety z letiště Billund na řadu mezinárodních destinací.K dispozici jsou jak stálí a sezónní lety odtud, a některé populární destinací Paříž, Oslo, Londýn, Bergen, Stockholm, Amsterdam, Pisa a Malta.

Letiště má dobrý výběr obchodů, restaurací a kaváren. Kromě toho, existují zařízení, jako je bankomatů, směnárna v recepci, Turistické informace, dětská herna, zasedací a konferenční místnosti, VIP salonek a balkon.

Chcete-li získat z letiště do centra města Billund, jeden může vzít taxi nebo autobusem. K dispozici jsou také autobusy odtud do jiných dánských měst, např.. Aarhus, Vejle a Horsens.

Pokud si chcete pronajmout auto v Paříži, má několik poboček Autopůjčovny na letišti – včetně Avis, Sixt, Budget, Europcar a Hertz.

Menu