Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Dubai

Najděte levné autopůjčovny v Dubai vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Dubai. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Dubai

Autopůjčovna Dubai
Půjčovna aut Dubai

Dubaj je městem emirátu stejného jména – ve Spojených arabských emirátech.Dubaj je největší město na Arabském poloostrově, a je dnes hlavní metropolitní oblast, která zahrnuje také některé menší sousedních měst. Dubaj má asi 2,1 milionu obyvatel (2010), zatímco v městské oblasti žije více než 3 miliony.

Dubaj je jedním z hlavních turistických destinací ve Spojených arabských emirátech a mezi zajímavosti najdeme řadu významných zábavních parků – sešli v obřím komplexu Dubailand. To je stále ve vývoji. Zde je příklad Svět – umělé souostroví 300 ostrovů ve tvaru mapy světa. Projekt byl zahájen v roce 2003. Svět je hned vedle obřího přístavu v Dubaji a na jednom z ostrovů je světoznámá luxusní hotel Burj al-Arab, ve tvaru obří plachta. Je 321 metrů vysoká, a když to bylo dokončeno v roce 1999, byl svět je nejvyšší hotel. Burj al-Arab je také Dubaj je nejslavnější orientační bod.

V roce 2010, svět je nejvyšší stavba, Burj Khalifa (828 m) dokončen, a už se stal jedním z nejoblíbenějších turistických atrakcí Dubaje. V budově sídlí, včetně Hotely, kina, kanceláře, obchody a luxusní apartmány.

Město je letiště – Mezinárodní letiště Dubaj– nachází 4 km jihovýchodně od centra města.