Autopůjčovna Gozo

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Gozo

Najděte levné autopůjčovny v Gozo vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Gozo. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Gozo

Autopůjčovna Gozo
Půjčovna aut Gozo

Gozo (což znamená „radost“) je ostrov patřící k Maltské republiky. Je 14 km dlouhý a 7 km široký a má populaci asi 31.000 (2010). Hlavním městem je Victoria, a kromě toho se jich tam 16 malé vesnice na ostrově. Gozo se nachází severozápadně od hlavního ostrova Malta.

Lidé žili na ostrově Gozo, protože od té doby asi 5000 př. nl. Kr, a ostrov má mnoho historických památek na odiv – včetně zvláštní Ggantija chrámy, které jsou považovány mezi svět je nejstarší církevní stavby zůstává. Další významné archeologické naleziště je kámen Xaghra Circle. Jinak, tam jsou asi 22 kostelů na ostrově. Nejpozoruhodnější je velká Xewkija kostel s prostorem pro 3000 lidí. Kostel má kopuli, která je větší než je tomu v katedrále svatého Pavla Londýn!

Gozo je také známý pro jeho barvité karnevalové stran. Obzvláště populární je každoroční karneval v obci Nadur. Strany jsou vůbec důležité tradicí na Goze – a v létě konají koncerty a ohňostroje každý víkend na různých místech na ostrově.

Počet maltských jídel nebo variant těchto jídel jsou spojeny s Gozo.

Nejbližší letiště je Malta International Airport mimo hlavního města Valletta. Z Gozo lze použít buď cestující na trajektu nebo hydroplánem od přístavu Mgarr na jihu ostrova, aby se na Malta.