Autopůjčovna Istanbul

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Istanbul

Najděte levné autopůjčovny v Istanbul vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Istanbul. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Istanbul

Autopůjčovna Istanbul
Půjčovna aut Istanbul

Istanbul v Turecku největší město – 13,5 milionu obyvatel (2011). Město se nachází na Bosporu – která odděluje Asii a Evropu. Čt. visuté mosty přes Bospor spojuje čtvrtí.

Istanbul je velmi staré město – který byl založen cca. 660 f Kr. Istanbul je dnes Turecka hlavní port a největší průmyslové centrum. Město je také země je nejdůležitější finanční, obchodní a kulturní centrum.

Historické a architektonické zájem přitahuje mnoho turistů – a tam jsou nádherné paláce, památky a mešity – kromě exotických kultury a barevné bazary.

Istanbul má také řadu uměleckých galerií, muzeí, divadel a oper – a historické části uvedené na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Hagia Sofia je největší a nejpůsobivější byzantské památky v Istanbulu. Byl postaven v roce 500 je, a přeměněn na mešitu v roce 1453.

Dalším důležitým lákadlem v paláci Topkapi v Istanbulu od 1462, uprostřed rozlehlého parku. Dříve zůstal v sultána s jeho harému, ale dnes palác přeměněn na muzeum.

Další zajímavosti ve městě patří Irene kostel z 300-století mešita „Little Hagia Sophia“ od 536, „Modrá mešita“ (Sultan Ahmed mešita) od roku 1616, Süleymaniye mešita z roku 1500 a Dolmabahce palác z roku 1853.

„Velký bazar“ také doporučujeme návštěvu Istanbulu. To je bludiště-jako čtvrť s mnoha butiky a prodejny. Kromě toho, měli byste navštívit archeologické muzeum – muzeum tureckého a islámského umění od 600 let do roku 1900.

Istanbul je jinak zoo, akvárium a botanická zahrada.

Město je hlavní letiště – Atatürk International Airport – nachází 25 km jihozápadně od centra města.