Autopůjčovna Kaunas

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Kaunas

Najděte levné autopůjčovny v Kaunas vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Kaunas. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Kaunas

Autopůjčovna Kaunas

Půjčovna aut Kaunas

Kaunas je Litvy druhé největší město, a to je centrálně umístěný v zemi, kde se řeky Neris a Nemunas splývají.Jeho populace je přibližně 364.000, a město je hlavní dopravní rozbočovač – včetně s země druhé největší mezinárodní letiště.

Kaunas byl založen v roce 1000 a byl ve středověku i rušné obchodní centrum a strategicky důležitou pevností. Město, nicméně, má v celé historii byla podrobena sérii ničivých útoků – v poslední době během 2 Světová válka. Období (1920-1940) byl Kaunas Litva kapitál.

Moderní Kaunas se zaměřuje na kulturu a vzdělávání – a tady je zemědělská škola, technická škola a několik veřejných škol. Město má také několik divadel, muzeí a divadel, stejně jako krásné a dobře navštívili botanickou zahradu.

Středem vede 2 km dlouhá „Frihetsavenyen“ (Laisves aleja), a potažmo, najdeme na staré město „Arch katedrály“ a radnice z poloviny roku 1500 (který je ovládán elegantní věže). Mnohé z budov v historickém centru města, které se nachází podél úzkých, malebnými uličkami, středověkými a čtvrti jako celku představuje hlavní atrakci v Kaunasu.

Ostatní památky patří dvě populární muzea Vytautas Great Vojenské muzeum, které se nachází v budově ve stylu Art Deco, a litevský sportovní muzeum.

Nejbližší letiště je Kaunas International Airport, který se nachází 15 km severovýchodně od města.

Menu