Autopůjčovna Kodaň Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Kodaň Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Kodaň Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Kodaň Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Kodaň Letiště

Autopůjčovna Kodaň Letiště
Půjčovna aut Kodaň Letiště

Mezinárodní letiště Copenhagen Airport – Kastrup (CPH) je Dánsko‚s (a Nordic)‘ s, který se nachází na ostrově Amager – asi 8 km jihovýchodně od centra Kodaně.Letištní servisováno 21500000 cestujících v roce 2010.

Copenhagen Airport – Kastrup otevřen v roce 1925 av současné době má čtyři terminály: Terminál 1 je určen pro vnitrostátní lety, Terminál 2 a 3 na mezinárodních letů a poslední terminál s názvem CPH GO, používané především pro nízkou cenu.

Z letiště jezdí přímé lety do 111 destinací v Norsku iv zahraničí, a to je pr. Dnes většina letů do Londýn, Stockholm a Oslo.

Chcete-li dostat do centra Kodaně, využití autobusová, vlakem, metrem nebo taxíkem. Pokud si chcete pronajmout auto v Kodani, si můžete vyzvednout své auto na letišti. Zde je renomované autopůjčovny, jako Avis, Hertz, Europcar, Sixt a rozpočet.

Copenhagen Airport má celou řadu zařízení pro návštěvníky – včetně celé řady obchodů (Tax-free) a stravovacích míst. Kromě toho, existuje několik bank a bankomaty, cestovní kanceláře a dětská herna. Hotel Hilton Copenhagen Airport se také nachází na letišti a tam je přímé spojení mezi hotelem a terminál 3 krytou tunelu.