Autopůjčovna Lucembursko Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Lucembursko Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Lucembursko Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Lucembursko Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Lucembursko Letiště

Autopůjčovna Lucembursko Letiště
Půjčovna aut Lucembursko Letiště

Lucembursko-Findel Airport (LUX) se nachází 6 km mimo centra Lucemburku a malé země je hlavní letiště. Lucembursko Airport slouží přibližně 1.6 milionu cestujících ročně.

Letiště bylo otevřeno v polovině-1930, a měl až 2004 jednoho terminálu. Když byl postaven nový a moderní odbavovací halu, a starý je naplánováno být zničen.

Luxair, Lucemburska největší letecká společnost a Cargolux mají základnu na letišti. Kromě toho existuje řada mezinárodních leteckých společností, které zde působí – a od letiště v Lucemburku nabízí pravidelné lety do mnoha destinací po celém světě.

Chcete-li získat z letiště do centra Lucemburku, jeden může používat buď autobusem (několik řádků) nebo taxi. Samostatná stanice je plánována, ale datum. Dnes není vlaková doprava. Pokud chcete půjčit auto na letišti, můžete se obrátit na, že mezinárodní vozu pronájem kanceláří jsou zastoupeny v terminálu (Avis, Budget, Europcar, Hertz a Sixt).

Pokud jde o veřejné prostory, restaurace, bar a duty free shop v terminálu – stejně jako soukromé VIP salonek. Nejbližší hotel je Hotel Ibis Lucembursko Airport, který se nachází na letišti.