Autopůjčovna Malta Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Malta Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Malta Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Malta Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Malta Letiště

Autopůjčovna Malta Letiště
Půjčovna aut Malta Letiště

Malta International Airport (MLA) – lokálně často nazýván „Luqa“ – se nachází asi 5 km jihozápadně od centra města hlavního města Valletta na Maltě. Letiště je základnou pro Air Malta a Ryanair. To je na Maltě jediné letiště, a to má jednu odbavovací halu. Letiště slouží asi 3,5 milionu cestujících ročně.

Z Malty Airport mnoho leteckých společností mají pravidelné lety do mnoha destinací po celé Evropě a severní Africe. Například, je třeba poznamenat, že Ryanair létá do mezinárodního letiště Malta od Oslo( Gardermoen ), SAS létá od Stockholmu (Arlanda) a Jettime z Billund v Dánsku.

Chcete-li získat z letiště do Valletty města nebo jiných destinací v Maltě, jeden může vzít autobus nebo taxi.Pokud si chcete pronajmout auto, aby se asi na vlastní pěst na Maltě, renomované mezinárodní půjčovny aut na letišti úřadech – včetněAvis, Hertz, Budget, Europcar, Sixt, National a Thrifty. Je důležité si uvědomit, že pohon na levé straně na Maltě.

K dispozici je užitečná řada obchodů, snack barů a kaváren v budově terminálu, ale žádné restaurací. V opačném případě, letiště nabízí bankovní služby jako směnárnu, a bankomatů.

Nejsou žádné hotely na letišti, ale výběr je také v přiměřené vzdálenosti od areálu letiště. Nejbližší je Golden Tulip Vivaldi Hotel, Le Meridien a Hilton Malta.