Autopůjčovna Palanga

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Palanga

Najděte levné autopůjčovny v Palanga vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Palanga. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Palanga

Autopůjčovna Palanga
Půjčovna aut Palanga

Pobřežní město Palanga je na západ od Litvy– trochu severně od Klaipeda – a má asi 20.000 obyvatel (2011).Palanga je jedním z nejnavštěvovanějších Litvy turistické destinace, a to zejména pro ty, kteří hledají slunce, moře a pláž dovolenou. Palanga se skládá z pěti předchozích menších rybářských vesnic, které byly sloučeny do města. Existuje mnoho hotelů a několik kempů v okolí města.

Business je založena především na cestovní ruch. Kromě toho, relativně velký olej terminál Butingė. Palanga Litva je často nazýván „letní hlavní město“. Budovy jsou soustředěny podél dvou kilometrů dlouhou hlavní ulici, která vede do vnitrozemí od mola vyčnívající ven do Baltského moře. Beach – která je 25 km dlouhá – je mnohými považován za nejlepší litevském jazyce.Část pláže je označena „Modrou vlajkou“, což znamená, čistou vodu a bezpečných vod.

Nejatraktivnější část pláže se nachází v blízkosti botanické zahrady, která často hostí koncerty a plážové večírky pro mladé lidi – především v létě.

Na dalších místech v Palanga, město je oranžová muzeum zmínil. To je populární turistickou destinací a nachází se v krásném renesančním zámku „Tyszkiewicz“ z roku 1897. Také katolická církev Panny Marie v roce 1906 – s 76 m vysokou věží – je jeden z městských památek.Navíc, litevské nejstarší lékárna v centru města Palanga, který byl založen v polovině 1850s.

Palanga International Airport se nachází 7 km severně od centra města, je to Litvy je třetí největší letiště.