Autopůjčovna Pärnu

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Pärnu

Najděte levné autopůjčovny v Pärnu vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Pärnu. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Pärnu

Autopůjčovna Pärnu
Půjčovna aut Pärnu

Pärnu, které v němčině se nazývá Pernau, je jedním z nejdůležitějších měst v Estonsku. To se nachází cca. 110 km jižně od hlavního města Tallinn– Gulf of Riga – a má asi 45.000 obyvatel (2010).

Prostřednictvím centra provozuje řeky Pärnu, který spolu se svým strategickým pobřežní umístění, Pärnu důležité přístavní město – známý pro svou kvalitu, ice-svobodného přístavu.

Ve středověku Pärnu vztahující se k Hansa-sdružené a obchodování byla ústředním bodem města obchodní právo až do současnosti. Dnes je dost Pärnu nejlépe známý jako populární plavání a lázeňské letovisko. To je často nazýváno „Estonsko je letní kapitál.“

Mezi památky najdeme několik historických a architektonických skvostů. Mezi nimi je Červená věž – což je zbývající pozůstatek středověké tvrze Pärnu. To bylo v 1300s nedílnou součástí obranného systému s řadou věží, které obklopovaly město.

Další populární atrakce je slavná bahenní koupele (která nyní zahrnuje také lázeňské centrum). Byl postaven v roce 1927 v neoklasicistním stylu fasády připomínající řecký chrám.

Jinak Pärnu v Estonsku nejdůležitější festival, a kultury a nočního života, je velká a pestrá. Krásné nábřeží – Pärnu Beach Boardwalk – je oblíbeným místem setkávání v letních měsících. Pozvat koupání pláž je kvalitní označeny modrou vlajkou a je považován za jednoho z Estonska je nejlepší.

Nejbližší letiště je Pärnu Airport, což je cca. 4 km severozápadně od města.