Autopůjčovna Sodankylä

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Sodankylä

Najděte levné autopůjčovny v Sodankylä vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Sodankylä. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Sodankylä

Autopůjčovna Sodankylä
Půjčovna aut Sodankylä

Sodankylä je vesnice a obec se nachází v provincii Laponsko v Finsku.To má populaci 8809 (2012) obyvatel. To je Finsko je druhé největší město v oblasti.

Severní část Sodankylä patří do Sami sídliště. Severní Sami je úředním jazykem vedle Finské v této oblasti, ale tam je velmi málo Sami-oblast mluvení.

Luosto je známé turistické destinace se nachází asi 30 km jižně od centra města Sodankylä. Lusto nabízí vše od ledu lezení na sobí safari na sjezdovky a dobré běžeckých možností. Luosto má dokonce „Santa-výlety“ v nabídce. Od roku 1986, uspořádal Sodankylä Midnight Sun Film Festival.

Má skvělé hotely a ubytování, které často zahrnují lázně a saunu. Místo je známé pro své zimní aktivity, ale také dostává mnoho návštěvníků v létě převážně hledám panenskou přírodou. Zajímavé památky jsou starý kostel z roku 1689, který je vyroben ze dřeva a nový kostel z 1859 z kamene. Northern Lights je kaple nová kaple v roce 1986 a dar od Ojala architekta Kari.

Luosto je doma k jediné otevřené ametyst důl v Evropě, a to je možné navštívit důl. Finská armáda jege brigády, které cvičí vojáky do chladného klimatu je v Sodankylä.

Sodankylä letiště bylo používáno pouze vojensky, a není určen pro komerční letadla. Kittila letiště je 80 km daleko Sodankylä, zatímco Rovaniemi, známý jako Santa Claus letiště, které se nachází 100 km od Lusto.