Autopůjčovna Tampere Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Tampere Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Tampere Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Tampere Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Tampere Letiště

Autopůjčovna Tampere Letiště

Půjčovna aut Tampere Letiště

Tampere-Pirkkala Airport (TMP) je Pirkkala (švédsky: Pirkkala), 17 km jihozápadně od Tampere – a je druhá nejzaměstnanější mezinárodní letiště ve Finsku. Slouží asi 710.000 cestujících ročně. Tampere-Pirkkala Airport má dva terminály.

Z letiště jsou pravidelné lety do Helsinek (Finncom Airlines), Turku a Oulu (Wingo), Stockholm(Blue 1), Kodaň (SAS), Riga (Baltic Air) – a některé cesty do Brémy, Frankfurt, Londýn, Dublin, Edinburk a Milan (Ryanair).

Existují autobusy s častým dopravy mezi letištěm a vlakového nádraží v Tampere. Alternativní způsob cestování je taxi. Pokud si chcete pronajmout auto, existuje několik možností. Mnoho z hlavních automobilek mezinárodních aut mají kanceláře na letišti. To zahrnuje Avis, Europcar, Budget, Hertz a Sixt.

Existuje několik obchodů a restaurací v areálu letiště. Jinak, tam jsou konferenční místnosti s kancelářských prostor v budově terminálu, tam je také VIP salonek. Nejbližší hotel je Spa Hotel Rantasipi Eden, který se nachází v Nokia – 7 km severozápadně od Tampere letiště.

Menu