Autopůjčovna Tunisko

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Tunisko

Najděte levné autopůjčovny v Tunisko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Tunisko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Tunisko

Autopůjčovna Tunisko Půjčovna aut Tunisko

Tunisko je arabský stát a nejmenší země v severní Africe. To je ohraničené Alžírsko na západ, Libye na jihovýchodě, a pobřeží Středozemního moře na severu a východě. Země má populaci 10 732 900 obyvatel (2012) a kapitálové Tunis se nachází v severo-východ od Středozemního moře.Arabština je oficiální jazyk, a zhruba 98% populace tvoří muslimové.

Krajině dominuje pohoří Atlas na severu a stepních a pouště na jihu. Asi 40% je součástí pouštní Sahary. Tunisko bylo francouzskou kolonií 1881 – 1956. Od 1987 do 2011 byl autoritářský režim moci prezidenta Zine El Abidine Ben Aliho. Po rozsáhlé protesty v prosinci 2010 do ledna 2011 musel uprchnout. Událost byla daboval Jasmine revoluci po národní květina stejného jména.

Mezi turistické zajímavosti Tunisko je kosmopolitní kapitál Tunis, starověké zříceniny Kartága, UNESCO světového dědictví UNESCO, muslimské a židovské čtvrtiny Jerba, a pobřežní střediska mimo Monastir, které láká mnoho turistů chartu. Podle The New York Times, je Tunisko „, známý pro své zlaté pláže, slunce a cenově dostupný luxus“

Oblíbené turistické destinace je bílá a modrá město Sidi Bou Said 20 km severně od Tunisu, se svými malebnými uličkami a domy Krásně se nachází na pobřeží Středozemního moře. Zde umělci jako Paul Klee a Henri-Gustave Jossot našel i klid a inspiraci. Město Kairouan je že muslimové čtvrtý nejvíce svaté město po Mekce, Medíně a Jeruzalému. Má více než 50 mešit, a má důležitou koberec průmyslu.

Tunisko má řadu archeologických vykopávek ukázat. Dougga je starověké římské město v severním Tunisku, které je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Město je velmi zachovalý a je dobrým příkladem římské architektury. Chcete-li vědět více o bohaté historii Tuniska a různých civilizací, které mají v držení houpat se v zemi stojí za výlet do Národního muzea Bardo v Tunisu se nachází ve starém paláci v Tunisu.

Tunisko je hlavní letiště je Tunis Carthage International Airport, který se nachází jen kousek od Tunisu.

Populární destinace pro pronájem aut