Autopůjčovna Vilnius Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Vilnius Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Vilnius Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Vilnius Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Vilnius Letiště

Autopůjčovna Vilnius Letiště
Půjčovna aut Vilnius Letiště

Vilnius International Airport (VNO) – Tarptautinis Vilniaus Oro Uostas – je největší civilní letiště v Litvě. Nachází se 7 km jižně od Vilnius, hlavní město Litvy – a byl otevřen pro provoz v roce 1944.

Letiště má dva terminály – jeden od 1954, který má určitý „sovětský“ design a moderní v roce 2007 o rozloze 17.000 m2. Slouží téměř 1,4 milionu cestujících ročně, a tam jsou pravidelné lety odtud do několika evropských destinací, včetně na Oslo(Norwegian) a Kodaň (SAS).

Vilnius International Airport je poměrně snadné, pokud jde vybavenou puplikumsfasiliteter, ale najdete nejdůležitější. Tam je také několik restaurací a kaváren, stejně jako malý výběr obchodů. Nejsou žádné hotely na letišti oblasti, ale nabídka a kolem Vilniusu je dobrá.

Chcete-li získat z letiště do centra města Vilniusu, jeden může jet autobusem nebo taxíkem. Pokud si chcete pronajmout auto, několik mezinárodních autopůjčoven agenturám zastoupené na letišti – včetně Avis, Budget, Europcar, Hertz a Sixt (kromě několika litevských agentur).