Autopůjčovna Zambie

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Zambie

Najděte levné autopůjčovny v Zambie vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Zambie. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Zambie

Autopůjčovna Zambie Půjčovna aut Zambie

Zambie je vnitrozemský stát v jižní Africe. To je ohraničené Demokratické republice Kongo na sever, na východ Malawi, Tanzanie na severo-východ, Mozambik, Zimbabwe, Botswana a Namibie na jih, a Angolou na západ.Země má populaci 14309466 (2012) obyvatel a je hlavním městem Lusaka.Zambie je křesťanská země, ale existuje několik tradičních náboženství. Oficiálním jazykem je angličtina. Hlavní místní jazyk, a to zejména v Lusace, Nyanja

V roce 1964 země získala nezávislost od Británie. Zambie, dříve Severní Rhodesie, byla pojmenována po britském imperialistické Cecil John Rhodes (1853-1902), který si vydělal jmění na úkor přírodních zdrojů jižní Afriky. Země má velké problémy s HIV / AIDS, a přibližně 70% z Zambijců žije pod hranicí chudoby. Zemědělství je důležité pro ekonomiku, ale země má významné nerostné zdroje, jako jsou nikl, cín, měď a uran, a to přitahuje mezinárodní důlní společnosti. Zejména, měď je důležitá pro ekonomiku.

Victoria Falls, který se nachází jihozápadně od země je jedním z hlavních Zambii turistickou atrakci. Největší pokles je 108 metrů vysoká a jedna z nejoblíbenějších míst je „ďáblův bazén.“ Většina návštěvníků dorazí přes Victoria Falls letiště v Livingstone, který se nachází v blízkosti hranic se Zimbabwe. Domy Livingstone muzeum v poutavě zprostředkuje dějiny země. Lake Kariba, která je 200 km dlouhý a 50 km široký a nachází se dvě hodiny mimo Lusaka, je důležité, rekreační oblast ideální pro výlety.

Zambie části jezera Tanganika s dalšími třemi zeměmi na severu. To je jeden z nejstarších, nejhlubší a nejdelší jezer na světě s mnoha barevnými tropické ryby.

Zambie má mnoho národních parků, z nichž jeden je South Luangwa National Park na severovýchodě Zambii. Nabízí Afriky nejvíce neporušené říční systém, a je známý pro svou bohatou faunu a flóru. To zahrnuje hroši a sloni savana. Národní parky jsou většinou dobré možnosti pro ubytování.

Kenneth Kaunda International Airport Nachází se asi 25 kilometrů severozápadně od Lusaka.Livingstone a Harry Mwanga Nkumbula International Airport je nejbližším hotelem Victoria Falls.

Populární destinace pro pronájem aut