Autopůjčovna Aalborg Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Aalborg Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Aalborg Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Aalborg Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Aalborg Letiště

Autopůjčovna Aalborg Letiště
Půjčovna aut Aalborg Letiště

Aalborg Airport (AAL) se nachází 6 km severozápadně od centra města Aalborg, a Dánsko je třetí Největší letiště.Na roční bázi, slouží na letiště přibližně 1,4 milionu cestujících.

Letecké společnosti Air Norway, Atlantic Airways, Cimber Sterling, norském a SAS mají pravidelné lety z letiště Aalborg do destinací, jako je Oslo, Kodaň, Amsterdam, Malaga a Londýně.Kromě toho, existuje několik letních tras a charterové křídla.

Letiště bylo otevřeno v roce 1938, av současné době má jeden terminál s 6 „bran“. Plánované rozšíření budovy terminálu a parkoviště -, které budou dokončeny v roce 2013. Kromě toho se předpokládá být postaven hotel sousedící na letiště.

Aalborg Airport nabízí cestujícím vybavení, jako je restaurace / kavárna, kiosek, ATM, hernu pro děti, Duty-free shop, zasedací místnosti, bezplatným připojením k internetu (Wi-Fi) a balkonem s výhledem na.

Chcete-li dostat z letiště do centra města Aalborg mohou využít dopravu jako taxi, autobusem či pronájem auta. Známé autopůjčovny například Hertz, Avis a Europcar mají kanceláře na letišti.