Autopůjčovna Antofagasta

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Antofagasta

Najděte levné autopůjčovny v Antofagasta vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Antofagasta. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Antofagasta

Autopůjčovna Antofagasta
Půjčovna aut Antofagasta

Antofagasta je přístavní město v severním Čile Tichý oceán a je hlavním městem provincie Antofagasta.Město má 346.126 obyvatel (2012). Město se nachází v poušti Atacama, na světě je nejsušší pouští, a proto má velmi suché klima.

Těžba je velmi důležité pro ekonomiku Antofagasta, a tato oblast je důležitá pro těžebním průzkumem v Čile. V regionu je také nejbohatší v zemi s nejvyšším HDP na obyvatele. Město bylo založeno v roce 1866 původně patřila do Bolívie. Ale v důsledku Salpeterkrigen dostal pod chilské kontrolou v roce 1879

V Čile, Antofagasta známý jako „perla severu.“ To má několik skvělých pláží i když některé z nich jsou umělé, a divoké a krásné pobřeží se speciálními skalními útvary. Mezi turisticky nejatraktivnější lokality jsou přírodní rezervace La Chimba Národní rezervní nachází cca. 10 km na severovýchod, v Quebrada La Chimba. Mnoho turistů použít Antofagasta jako základnu pro návštěvu poušť Atacama. Říká se, že oblast je tak tichý, že „člověk může slyšet poušť.“ Existuje několik úžasných národních parků i na sever a na jih od Antofagasta.

Cerro Moreno International Airport je nejbližším letištěm, které je jen na sever od města. Navzdory skutečnosti, že deklaruje sebe být mezinárodní letiště má pouze domácí lety.