Autopůjčovna Čile

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Čile

Najděte levné autopůjčovny v Čile vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Čile. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Čile

Autopůjčovna Čile
Půjčovna aut Čile

Čile je země v jižní Ameria s 16746500 (2010) obyvatel.Je to dlouhý a úzký pás země, která leží mezi Tichým oceánem na západě a Andes na východ daleko jihozápadně od Jižní Ameriky. Sdílí dlouhou hranici s Argentinou, zatímco na severu hraničí Bolívie a Peru.Hlavním městem je Santiago.Země je rozdělena do 15 regionů, které jsou rozděleny do provincií. Několik ostrovů patřící do Čile, nejslavnější z nich je Velikonoční ostrov.

Čile je ekonomika založená na vývozu nerostných surovin, které tvoří 50% z celkové hodnoty vývozu. Chov ryb je další významný průmysl.

Čile je 4200 km dlouhá a nabízí extrémní klimatické změny. Na sever je poušť Atacama, na světě je nejsušší poušť a je významným turistickým cílem. To je také Valle de la luna, měsíc preambule, která se nachází 13 km mimo pouště. Klima ve středu podobné Středomoří, zatímco klima na jihu, nicméně, chladné a deštivé, a krajina je v mnoha ohledech podobné k norskému souostroví jezer a pobřeží, fjordů a lesy. Existuje mnoho aktivních sopek na jihu, a Čile byly také tvrdě zasažena zemětřesením. Poslední hlavní zemětřesení bylo 27 Února 2010, která vyvolala obrovský tsunami.

Čile je populární země pro turisty, a je země v Jižní Americe, je velmi bezpečné cestovat palců Pestrá příroda od jezer pouště, sopky a dobrým turistiky v Andách je to, co přitahuje mnoho turistů. Země je nejvyšší hora nazývá Ojos del Salado (6879 m). Čile je také důležité vinařské země, a kolem Santiago, jsou zde dobré možnosti k návštěvě vinařství. Barevné město Valparaiso na Pacifiku má dobře zachovalý historické centrum koloniální éry jako Seznam světového dědictví UNESCO. Další známé turistické destinace je la Isla Negra, kde slavný básník Pablo Neruda žil.

Čile trpěl pod Pinochet Augusto a 17-letou vojenské diktatury 1973 – 1990. Čile je konzervativní země a přes zabíjení a porušování lidských práv, Pinochet měl velkou podporu. Ekonomika je v současné době otevřený a tržně orientované. V květnu 2010 Čile se stala první jihoamerická země na vstup do OECD.

Hlavní letiště je Comodoro Arturo Merino Benítez mezinárodní letiště v Santiagu.

Populární destinace pro pronájem aut