Autopůjčovna Santiago de Čile

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Santiago de Čile

Najděte levné autopůjčovny v Santiago de Čile vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Santiago de Čile. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Santiago de Čile

Autopůjčovna Santiago de Čile
Půjčovna aut Santiago de Čile

Santiago, známý také jako Santiago de Čile, je hlavním městem Čile.To má populaci 4.985.893 obyvatel (2010), tedy asi třetina obyvatel Čile.

Vedle množství budov z koloniálního Santiago má moderní pocit. Nachází se na úpatí pohoří And, a na jasných dnech, kdy město je nejhorší sužován smog, jeden může vidět hory. Urban je pravidelná s čtvercovými vrat sítí s mnoha parky a zelené plochy v letech.

Hlavní ulice je široká Avenida O’Higgins, nejlépe známý jako Alameda, která vede přímo přes město. Mezi tímto a Mapocho řeky, centrum města s takovými Plaza de Armas je obklopen nádhernými budovami, jako katedrála z 1618 a arcibiskup a Justiční palác. O několik bloků dál je prezidentský palác. Dva strmé porfyrknauser (porfyr: sopečná hornina), Cerro San Cristóbal a Cerro Santa Lucía, důležité známé značky ve městě.

Santiago je země obchodní a finanční centrum a město je multi-tváří průmysl tvoří více než 50% z celkového Chilské průmyslové produkce. Město bylo často sužován zemětřesením, ale také to znamená, že Chilané jsou velmi dobře připraveni.

Mnoho použití Santiago jako výchozí bod pro výlety do And. Stejně ve městě existuje mnoho vinařství, které stojí za to navštívit, protože Čile je jedním z nejvýznamnějších světových vinařství.

Arturo Merino Benitez mezinárodní letiště, také známý jako Santiago letiště, které se nachází 20 minut od centra města.