Autopůjčovna Athen Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Athen Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Athen Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Athen Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Athen Letiště

Autopůjčovna Athen Letiště
Půjčovna aut Athen Letiště

Athens International Airport – Elefhérios Venizélos (ATH) se nachází asi 30 kilometrů východně od centra Atén, a je jedním z 30 nejrušnějších letišť v Evropě.

Letiště je známý jako jeden z nejlepších a nejmodernějších – jak z hlediska architektury a interiérového designu. Letiště slouží 16200000 pasažérů ročně (2009), a letecké společnosti Aegean Airlines a Olympic Air jsou založeny zde.

Z athénského letiště jede přímo do domova i ze zahraničí, včetně na řeckých ostrovech, na většině velkých měst v Evropě, stejně jako do měst jako Tel Aviv, Dubaji, Pekingu a Singapuru.

Letiště bylo otevřeno v roce 2001 a má dva terminály. Vybavení pro cestovatele patří bankovnictví, bankomaty, pošta, obchodní centrum, internet, dětská herna, dny otevřených dveří lékařské, Office, lékárnách, jakož i krátkodobé a dlouhodobé. Existuje také řada obchodů a kiosků v odbavovací hale, letiště má 16 kaváren / restaurací / bary. Nejbližší hotely – Sofitel Athens Airport Hotel – Nachází se přímo naproti budově terminálu.

Z letiště můžete využít autobusovou, metro, příměstské vlak nebo taxi se dostanete do centra Atén. Kromě toho, autopůjčovny Avis, Budget, Hertz, National a Sixt úřady na aténské letiště, pokud si chcete pronajmout auto.